KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13401037
nr 1340 1037
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Zoia Krukowskaja (1903-1999), Sverige, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 73x59 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:48:47
10/8 20:29:15
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja